وقت سفارت اسپانیا

وقت سفارت اسپانیا

وقت سفارت اسپانیا

دریافت وقت سفارت اسپانیا در تهران

وقت سفارت اسپانیا و تعیین وقت ویزای اسپانیا با ویزاسازان ۰۲۱۹۱۰۲۵۵۱۰ . تعیین وقت فوری سفارت اسپانیا، ترجمه فوری مدارک و اخذ بیمه مسافرتی سامان، جهت اخذ ویزای توریستی سفارت اسپانیا در تهران.

تمام سفارت های اتحادیه اروپا در ایران قبل از درخواست ویزا نیاز به ثبت درخواست و همچنین دریافت وقت مصاحبه حضوری دارند. سفارت اسپانیا نیز از این قاعده مثتثنی نمیباشد.
چنانچه قصد دریافت فرم درخواست ویزای اسپانیا و همچنین تعیین زمان مصاحبه را داشته باشید باید به آدرس اینترنتی که از طریق سایت سفارت اسپانیا مشخص شده است مراجعه کنید، و دریافت وقت سفارت اسپانیا به صورت تلفنی غیر ممکن میباشد. از آنجا که دریافت وقت سفارت اسپانیا بصورت آنلاین و اینترنتی انجام میشود، آژانس های مسافرتی و مسافران به یک کارشناس خبره جهت گرفتن وقت سفارت اسپانیا نیاز دارند. زمان باز شدن سایت تعیین وقت سفارت اسپانیا به صورت نامنظم میباشد و زمان نوبت دهی مشخص نمیباشد و همچنین پس از باز شدن وقت ها در مدت زمان کوتاه چند دقیقه ای تمام وقت ها پر می شود. در روند تعیین وقت سفارت اسپانیا، متقاضیان باید پس از ایجاد حساب کاربری و انجام مراحل آن، درخواست خود را ثبت و جهت اخذ وقت ملاقات اقدام نمایند.
کارشناسان با تجربه و خبره ی “وقت با ما” با سالها تجربه در زمینه ی تعیین وقت سفارت اسپانیا با توجه به نوع ویزای درخواستی متقاضی و همچنین تاریخ سفر، در اولین زمان ممکن اقدام به دریافت وقت سفارت برای کشور اسپانیا می نمایند.

 

  • وقت سفارت اسپانیا | اخذ ویزای اسپانیا
  • نشانی سفارت اسپانیا کجاست؟
  • فرم سفارت اسپانیا را از کجا میتوانم تهیه کنم؟
  • چک لیست مدارک دریافت ویزای توریستی اسپانیا چیست؟
  • چگونه میتوانم برای دریافت وقت سفارت اسپانیا اقدام کنم؟

اگر به دنبال یافتن پاسخ برای سوالات خود پیرامون دریافت وقت سفارت اسپانیا هستید در ادامه با “وقت با ما” همراه باشد. در این مطلب قصد داریم اطلاعات مفید، کامل و همچنین نکات مهمی را در خصوص دریافت وقت سفارت اسپانیا و همچنین روند دریافت ویزای اسپانیا، در خدمت شما همراهان گرامی قرار دهیم.

اسپانیا کشوری مستقل و از اعضای اتحادیه اروپا است که در شبه‌ جزیره ایبری در جنوب غربی اروپا قرار دارد. این کشور از جنوب و شرق با دریای مدیترانه و جبل الطارق، از شمال و شمال شرق با فرانسه، آندورا و خلیج بیسکای و از غرب و شمال غرب با پرتغال و اقیانوس اطلس هم‌مرز است. مرز اسپانیا با پرتغال طولانی‌ترین مرز یکپارچه و به طول ۱۲۱۴ کیلومتردر اتحادیه اروپا می باشد.

تیم “وقت با ما” با بیش از ۵ سال تجربه و همکاری با آژانس های مسافرتی و همچنین شرکتهای فعال در زمینه وقت سفارت ایتالیا، وقت سفارت اسپانیا، وقت سفارت فرانسه، وقت سفارت یونان و …، مراحل درخواست وقت سفارت اسپانیا را با کمترین قیمت ممکن به انجام می رساند.

 

جهت تعیین وقت سفارت اسپانیا کافیست اسکن صفحه اول پاسپورت خود را به شماره ۰۲۱۹۱۰۲۵۵۱۰در تلگرام و یا واتس اپ ارسال کنید. همچنین می توانید اسکن صفحه اول پاسپورت خود را به ایمیل info@visasazan.com ارسال نمایید.

تلفن های تماس: ۰۲۱۹۱۰۲۵۵۱۰

کانال “وقت با ما” در تلگرام: برای ورود به کانال روی لینک زیر کلیک کنید…

https://telegram.me/vaghtbama

 

وقت فوری اسپانیا

 

ویزای شینگن اسپانیا

روند اخذ ویزای شینگن اسپانیا

اگر شما از طرفداران و البته متقاضیان دریافت ویزای شینگن اسپانیا هستید با و”وقت با ما” همراه شوید تا در ادامه پاسخ سوالات خود را بگیرید. یکی از ویزاهای محبوب آسیایی ها، ویزای شینگن اسپانیا می باشد. امروزه مهاجرت به اسپانیا و اخذ ویزای شینگن اسپانیا به یکی از مباحث پرطرفدار دنیای مهاجرت تبدیل شده است. همه ی ما اسپانیا را به عنوان یکی از مقاصد اصلی گردشگران و دانشجویان دنیا می شناسیم. اسپانیا به عنوان یکی از مقاصد اصلی کارگران کشورهای آسیایی و توسعه نیافته، یکی از هم پیمانان معاهده و پیمان شینگن است و به همین علت به غیر از شهروندان منطقه شینگن، باقی افراد برای سفر به اسپانیا باید ویزای شینگن اسپانیا را دریافت کرده باشند.

 

 

مراحل درخواست وقت سفارت اسپانیا

روند دریافت ویزای شینگن اسپانیا

اگر شما قصد ورود به خاک اسپانیا را دارید لازم است ویزای شینگن اسپانیا را دریافت کنید و اولین گام برای دریافت ویزای شینگن اسپانیا دریافت وقت مصاحبه از سفارت اسپانیا و تکمیل مدارک مربوط به این نوع ویزا می باشد. متقاضیان به منظور درخواست ویزای توریستی اسپانیا، ویزای تجاری اسپانیا و … می‌توانند به آدرس اینترنتی که از طریق سایت سفارت اسپانیا مشخص شده، مراجعه کنند و پس از ایجاد حساب کاربری و انجام مراحل آن، درخواست خود را ثبت و جهت اخذ وقت ملاقات اقدام نمایند. زمان باز شدن سایت تعیین وقت سفارت اسپانیا به صورت نامنظم میباشد و زمان نوبت دهی مشخص نمیباشد و همچنین پس از باز شدن وقت ها در مدت زمان کوتاه چند دقیقه ای تمام وقت ها پر می شود. از این رو آژانس های مسافرتی و مسافران به یک کارشناس خبره جهت گرفتن وقت سفارت اسپانیا نیاز دارند.

کارشناسان با تجربه ی “وقت با ما” با سالها تجربه در زمینه ی تعیین وقت سفارت اسپانیا با توجه به نوع ویزای درخواستی متقاضی و همچنین تاریخ سفر، در اولین زمان ممکن اقدام به دریافت وقت سفارت برای کشور اسپانیا می نمایند.

وقت فوری سفارت از اسپانیا

وقت های فوری مربوط به سفارت ها بسیار محدود میباشد و به سرعت نیز پر میشود و از این رو چنانچه قصد دریافت وقت فوری سفارت اسپانیا را دارید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

سفارت اسپانیا

 

چک لیست مدارک وقت سفارت اسپانیا

از همه مدارک اصلی خود باید یک کپی تهیه کنید تا در پرونده شما ثبت شود، در سفارت بعد از اینکه کپی را با اصل مدارک مطابت دادند اصل آن ها را به شما برمی گردانند. همه مدارک فارسی باید به همراه ترجمه انگلیسی ارائه شوند.

چک لیست ویزای توریستی اسپانیا:
۱- شناسنامه
۲- گذرنامه: اعتبار گذرنامه باید حداقل شش ماه بیشتر از پایان مدت زمان ویزای درخواستی متقاضی باشد.
۳- سه قطعه عکس رنگی با زمینه سفید؛ در صورتی که اسامی همراهان در گذرنامه‌ی درخواست‌کننده‌ی ویزا ذکر شده باشد، دو قطعه عکس رنگی از هر کدام از همراهان نیز باید در مدارک موجود باشد.
۴- آدرس محل کار و منزل متقاضی به طور دقیق
۵- اسناد وضع اجتماعی حرفه‌ای و تمکن مالی شامل:
الف) ترجمه‌ آخرین حکم کارگزینی کارمندان بخش دولتی
ب) گواهی اشتغال به کار برای کارمندان بخش خصوصی‌
ج) ترجمه‌ روزنامه رسمی شرکت به همراه رزومه‌ی شرکت به زبان انگلیسی، دو سری کپی از اصل مدارک فارسی برای صاحبان شرکت‌های خصوصی
د) کارت بین‌المللی دانشجویی یا کارت عضویت هیئت علمی برای دانشجویان و اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها
ه) ترجمه جواز کسب و یا کارت بازرگانی برای مشاغل آزاد
۶- مشروح عملیات آخرین ماه حساب بانکی شخصی: پرینت حساب بانکی باید روی سربرگ انگلیسی و مهر شده به سفارت ارائه شود.
۷- ترجمه‌ سند مالکیت، دو سری کپی از اصل مدارک فارسی
۸- بلیط هواپیما یا رزرواسیون قطعی رفت و برگشت به مقصد اسپانیا.
۹- در صورت لزوم، فاکتور پرداخت‌ شده‌ هتل در اسپانیا برای کل مدت اقامت
۱۰- بیمه نامه بین‌المللی پزشکی و بازگشت به کشور مبدأ: متقاضیان ویزا باید بیمه‌ مسافرت فردی یا جمعی داشته باشند. این بیمه باید هزینه‌های احتمالی بازگشت به میهن تحت مراقبت‌های پزشکی، هزینه‌های احتمالی نیاز به درمان و یا هزینه‌های بیمارستانی اضطراری را پوشش دهد و تا پایان طول اقامت در تمام کشورهای منطقه شنگن معتبر باشد. حداقل پوشش بیمه برای هر شخص مبلغ سی‌هزار یورو است. شرکت بیمه‌ گذار باید دارای نماینده‌ای معتبر در کشور اسپانیا باشد.

مشخصات عکس:
– به تازگی گرفته شده باشد (زمان آن بیشتر از ۶ ماه نباشد)
– رنگی باشد
– پس زمینه عکس سفید باشد
– عکس باید شفاف بوده و صورت در مرکز آن قرار داشته باشد
– عکس در کاغذ معمولی عکاسی چاپ شده باشد.
– گردی کامل صورت، بدون لبخند (بدون عینک آفتابی، هر گونه کلاه، مگر اینکه متقاضی چنین اقلامی را بخاطر اعتقاد مذهبی یا پیشینه ی قومی خود بپوشد)

 

 

همان طور که قبلا به آن اشاره کرده بودیم در روز مصاحبه حضوری باید یک سری مدرک را تهیه و فرم تکمیل شده ی مربوط به آن سفارت را هم به سفارت اسپانیا تحویل دهید. در ادامه میتوانید چک لیست مدارک ویزای اسپانیا را دانلود نمایید.

جهت دریافت چک لیست ویزای توریستی اسپانیا کلیک نمایید.

 

وقت فوری اسپانیا

 

نکاتی که در هنگام مراجعه به سفارت و درخواست ویزای شینگن اسپانیا باید بدانید:

– در زمان مصاحبه یک کپی از کلیه مدارک را به همراه داشته باشید، زیرا اصل مدارک بعد از مطابقت به شما عودت داده شده و کپی آن‌ها در پرونده‌ی شما در سفارت اسپانیا باقی می‌ماند.
– کلیه‌ مدارک مربوط به درخواست ویزای شینگن اسپانیا که به زبان فارسی میباشند، باید دارای ترجمه رسمی باشند.
– در صورت عدم پذیرش مدارک ارائه شده عودت نخواهد شد.
– به دلیل تعداد بالای متقاضیان در ماه‌های تابستان و همچنین قبل از تعطیلات نوروز، ممکن است تعیین وقت مصاحبه چند هفته طول بکشد؛ علاوه بر این بررسی مدارک و صدور ویزا نیز ممکن است زمان بیشتری نیاز داشته باشد. از این رو، بهتر است برای تعیین تاریخ سفر، این موارد لحاظ شوند.

 

با توجه به شلوغی سفارت در صورتی که وقت مصاحبه می خواهید بهتر است زودتر نسبت به تعیین وقت سفارت اسپانیا اقدام نموده و درخواست دهید.

جهت تعیین وقت سفارت اسپانیا کافیست اسکن صفحه اول پاسپورت خود را به شماره ۰۲۱۹۱۰۲۵۵۱۰ در تلگرام و یا واتس اپ ارسال کنید. همچنین می توانید اسکن صفحه اول پاسپورت خود را به ایمیل info@visasazan.com ارسال نمایید.

تلفن های تماس: ۰۲۱۹۱۰۲۵۵۱۰

کانال “وقت با ما” در تلگرام: برای ورود به کانال روی لینک زیر کلیک کنید…

https://telegram.me/vaghtbama