وقت سفارت ایتالیا

وقت سفارت ایتالیا

تعیین وقت سفارت ایتالیا در مرکز خرید گالریا در ولنجک تهران

جهت تعیین وقت سفارت ایتالیا در مرکز خرید گالریا در ولنجک تهران (CKGS) با ما تماس بگیرید.

وقت سفارت ایتالیا و تعیین وقت ویزای ایتالیا با ویزاسازان ۶۶۵۷۰۴۵۵. تعیین وقت فوری سفارت ایتالیا، ترجمه فوری مدارک و اخذ بیمه مسافرتی سامان، جهت اخذ ویزای توریستی سفارت ایتالیا در تهران.

جهت گرفتن وقت سفارت ایتالیا از شرکت ckgsir از طریق لینک زیر اقدام نمایید.
https://telegram.me/visa_sazan

تلفن های تماس:  ۶۶۵۷۰۴۵۴ ۰۲۱ –  ۶۶۵۷۰۴۵۵ ۰۲۱
توجه داشته باشید به همراه داشتن مبلغ ۱۰۰ یورو برای خدمات روز مصاحبه الزامی است.

آدرس شرکت ckgs:
تهران ، ولنجک ، انتهای خیابان سیزدهم شرقی ، مرکز خرید گالریا ، ساختمان اداری ، طبقه چهارم

کشور ایتالیا با جاذبه های توریستی بی شمارش از جمله مجبوبترین کشورهای توریستی برای ایرانیان میباشد، از این رو با توجه به حجم بالای درخواست وقت سفارت ایتالیا، متقاضیان با دردسرها و مشکلات زیادی روبرو میباشند. سیستم تعیین وقت سفارت ایتالیا برای درخواست ویزای ایتالیا به صورت آنلاین است.

 مراحل درخواست وقت سفارت ایتالیا

متقاضیان به منظور درخواست ویزای توریستی ایتالیا و یا ویزای تجاری ایتالیا می‌توانند به آدرس اینترنتی که از طریق سایت سفارت ایتالیا مشخص شده، مراجعه کنند و پس از ایجاد حساب کاربری و انجام مراحل آن، درخواست خود را ثبت و جهت اخذ وقت ملاقات اقدام نمایند. زمان باز شدن سایت تعیین وقت سفارت ایتالیا به صورت نامنظم میباشد و زمان نوبت دهی مشخص نمیباشد و همچنین پس از باز شدن وقت ها در مدت زمان کوتاه چند دقیقه ای تمام وقت ها پر می شود. از این رو آژانس های مسافرتی و مسافران به یک کارشناس خبره جهت گرفتن وقت سفارت ایتالیا نیاز دارند.

کارشناسان با تجربه ی “وقت با ما” با سالها تجربه در زمینه ی تعیین وقت سفارت ایتالیا با توجه به نوع ویزای درخواستی متقاضی و همچنین تاریخ سفر، در اولین زمان ممکن اقدام به دریافت وقت سفارت برای کشور ایتالیا می نمایند.

تیم “وقت با ما” با بیش از ۵ سال تجربه و همکاری با آژانس های مسافرتی و همچنین شرکتهای فعال در زمینه وقت سفارت ایتالیا، وقت سفارت اسپانیا، وقت سفارت فرانسه، وقت سفارت یونان و … مراحل درخواست وقت سفارت ایتالیا را با کمترین قیمت ممکن به انجام می رساند.

با توجه به شلوغی سفارت در صورتی که برای ماه های آذر و دی ماه وقت مصاحبه می خواهید بهتر است زودتر نسبت به تعیین وقت سفارت ایتالیا اقدام نموده و درخواست دهید.

 

جهت تعیین وقت سفارت ایتالیا کافیست اسکن صفحه اول پاسپورت خود را به شماره ۰۹۳۶۳۲۹۷۱۷۹ در تلگرام و یا واتس اپ ارسال کنید. همچنین می توانید اسکن صفحه اول پاسپورت خود را به ایمیل info@visasazan.com ارسال نمایید.

تلفن های تماس:  ۶۶۵۷۰۴۵۴     ۶۶۵۷۰۴۵۵

کانال “وقت با ما” در تلگرام: برای ورود به کانال روی لینک زیر کلیک کنید…

https://telegram.me/vaghtbama

برای دریافت وقت تجاری سفارت ایتالیا و همچنین وقت توریستی سفارت ایتالیا نیاز هست که پس از تماس با کارشناسان ما از زمان اولین وقت تجاری و یا وقت توریستی ممکن مطلع شده، با توجه به دعوتنامه ای که در دست دارید اقدام فرمایید. برای تعیین وقت تجاری سفارت ایتالیا شما حتما نیاز به یک دعوت نامه تجاری از طرف یک شرکت ایتالیایی دارید.

 

جهت دریافت فرم درخواست ویزای ایتالیا کلیک نمایید.

چک لیست مدارک تعیین وقت ایتالیا

مرحله ی اول برای دریافت ویزای ایتالیا و یا هر کشور دیگری تهیه چک لیست مدارک و فرم های مربوط به آن سفارت می باشد. اگر درخواست ویزای ایتالیا را دارید در اولین مرحله لازم است فرم سفارت ایتالیا را تهیه و تکمیل نمایید. مرحله ی بعد تهیه ی چک لیست مدارک می باشد که با توجه به نوع ویزای درخواستی متفاوت میباشد.
جهت دریافت هر نوع ویزایی از جمله ویزای ایتالیا لازم است متقاضی تمام مدارک را به صورت کاغذی آماده کند و در هنگام مراجعه به سفارت در روز تعیین شده جهت مصاحبه، مدارک را ارائه دهد. بنابراین به مدارکی که به شکل الکترونیکی و ضمیمه ایمیل درخواست تعیین وقت باشند ترتیب اثر داده نخواهد شد. نکته قابل توجه این است که سفارت ایتالیا ایمیل هایی که حاوی فایل ضمیمه باشند را بلافاصله پس از دریافت حذف میکند و هیچ گونه پاسخی به این ایمیل ها داده نخواهد شد.

 

تعیین وقت فوری سفارت ایتالیا

دریافت وقت ویزای توریستی ایتالیا | روادید توریستی ایتالیا: دیدار با اقوام و دوستان

برای وقت فوری سفارت نیاز هست که پس از تماس و اعلام تعداد نفرات و نسبت نفرات باهم از اولین وقت ممکن مطلع شوید که معمولا از ۴۸ ساعت تا چند روز میباشد.

جهت دریافت وقت توریستی ایتالیا، پس از تماس با کارشناسان ما در “وقت با ما” با اعلام تاریخ دعوتنامه و تاریخ سفر خود نسبت به دریافت اولین وقت توریستی ایتالیا اقدام نمایید.

جهت اطمینان از این که مدارک شما برای درخواست ویزای توریستی، کامل است؛ مطلب زیر را مطالعه کنید. لازم است هنگام مراجعه به سفارت ایتالیا، مدارک زیر را همراه داشته باشید:

 • فرم درخواست روادید شینگن
 • دو قطعه عکس پرسنلی (۳×۴) بدون روتوش
 • گذرنامه با حداقل دو برگ سفید و حداقل سه ماه اعتبار از تاریخی که متقاضی قصد ترک حوزه شینگن را دارد.
 • هزینه صدور روادید به شرح زیر میباشد: (این هزینه تنها به صورت نقدی و یورو قابل پرداخت است)
  افراد بزرگسال: ۱۰۰ یورو
  افراد ۶ تا ۱۲ سال: ۳۵ یورو
  افراد زیر ۶ سال: رایگان
  همسر، فرزندان، والدین، پدربزرگ و مادربزرگ و نوادگان شهروندان اتحادیه اروپا یا همسرانشان و نیز فرزندان زیر ۱۲ سال آنها، در صورت ملحق شدن به والدین یا همراهی ایشان، از پرداخت هزینه صدور روادید معاف خواهند بود.
  فرزندان بالای ۱۲ سال شهروندان ایتالیا یا اتحادیه اروپا، در صورتی که همچنان تحت سرپرستی اقتصادی یکی یا هر دوی والدین باشند، از پرداخت هزینه صدور روادید معاف خواهند بود.
 • دعوتنامه تکمیل شده (در صورتی که متقاضی توسط یک شهروند ایتالیایی یا خارجی که اقامت قانونی در ایتالیا دارد، دعوت شود) فرد دعوت‌کننده باید نمونه دعوتنامه را کامل پر کرده و تصویر یکی از مدارک شناسایی که در ادامه به آن اشاره میکنیم، را نیز به آن ضمیمه نماید: شهروندان ایتالیایی: گذرنامه یا شناسنامه معتبر، شهروندان خارجی مقیم ایتالیا: اجازه اقامت با اعتبار حداقل یک ماه از تاریخ خاتمه روادید درخواستی
 • اصل و تصویر شناسنامه معتبر متقاضی به همراه ترجمه به زبان ایتالیایی یا انگلیسی (بدون نیاز به تایید وزارت دادگستری یا وزارت امور خارجه)
 • اصل و تصویر مدارک شغلی متقاضی به همراه ترجمه به زبان ایتالیایی یا انگلیسی (بدون نیاز به تایید وزارت دادگستری یا وزارت امور خارجه)
 • مدیران و اعضای هیات مدیره شرکت‌ها:
  آخرین روزنامه رسمی (که از تاریخ آن بیش از سه سال نگذشته باشد) حاوی اطلاعات تأسیس و ثبت شرکت مربوطه و نام متقاضی. چنانچه بیش از سه سال از تاریخ روزنامه رسمی گذشته باشد، متقاضی باید یک روزنامه رسمی جدید (با تاریخ زیر سه سال) نیز شامل تغییرات احتمالی انجام پذیرفته در خصوص تأسیس شرکت؛ و یا یک گواهی از اداره ثبت دال بر ادامه فعالیت شرکت علی‌رغم عدم ثبت تغییرات، ارائه نماید.
 • مشاغل آزاد: پروانه کسب معتبر صادره از اداره مربوطه در شهر محل اقامت یا کارت بازگانی معتبر
 • مشاغل وابسته و کارمندان دولتی: لیست پرداختی شش ماه آخر بیمه شغلی یا کارت پرسنلی صادره توسط سازمان دولتی یا نیمه دولتی مربوطه و یا معرفی نامه ای از سوی شرکت مربوطه در تأیید رابطه کاری متقاضی با آن شرکت ضمن مشخص نمودن سمت شغلی متقاضی.
 • اصل و کپی مدارک مالی: این مدارک حاکی از تمکن مالی فرد متقاضی و امکان وی برای تامین مالی سفر باشند؛ به همراه ترجمه به زبان ایتالیایی یا انگلیسی (بدون نیاز به تأیید وزارت دادگستری یا وزارت امور خارجه)
 • پرینت گردش سه ماهه آخر حساب جاری با مهر و امضای بانک مربوطه
  کارت اعتباری بین المللی شخصی ( شامل Visa, Mastercard, American Express) و پرینت حساب مربوطه
 • ضمانت نامه بانکی: تحت عنوان Fideiussionebancaria، که از سوی شخص دعوت کننده برای متقاضی وپیزای ایتالیا نزد یکی از بانک ها یا شرکت های بیمه ایتالیایی ایجاد و منعقد میشود. مبلغ این ضمانت نامه نباید کمتر از مبالغی باشد که در جدول واقع در کنسولگری مشخص شده اند.
 • علاوه بر مدارک فوق، چنان چه متقاضی دارای سند ملکی نیز باشد، توسط کنسولگری در پرونده لحاظ می گردد.
 • اصل و تصویر بیمه مسافرتی بین المللی با پوشش حداقل ۳۰,۰۰۰ یورو که کل دوره اقامت متقاضی را در حوزه شینگن
 • اصل و تصویر بلیط هواپیما یا رزرو بلیط
 • اصل و تصویر رزرو هتل یا هتل‌ها (در صورت دارا بودن) و برنامه سفر در ایتالیا
 • تصویر صفحه اول گذرنامه و روادیدهای گذشته (در صورت دارا بودن)

 

چک لیست ویزای توریستی ایتالیا

 

وقت سفارت ایتالیا

 

توصیه های “وقت با ما”

در هنگام ورود به سفارت ایتالیا در روز تعیین شده جهت مصاحبه حضوری به موارد زیر توجه نمایید:

 • در صورت درخواست ویزا برای کودکان زیر ۱۲ سال، والدین یا قیم قانونی آنها باید مدارک مربوط را ارائه دهند.
 • اگر خانوادگی سفر می‌کنید، برای هر کدام از اعضای خانواده باید به صورت مجزا فرم ویزای ایتالیا را پر کنید. باقی موارد این مدارک هم تا حد امکان برای هر نفر باید به صورت جداگانه تهیه بشود.
 • از کلیه‌ی مدارک مورد نیاز برای ویزای ایتالیا باید یک فتوکپی هم داشته باشید. اصل مدارک به شما بازگردانده می‌شود و کپی آن‌ها برای بررسی نزد بخش ویزای سفارت ایتالیا می‌ماند.
 • ورود تلفن همراه، کامپیوتر شخصی و تبلت به داخل اداره کنسولی ایتالیا ممنوع است.

 

دریافت وقت ویزای تجاری ایتالیا

روادید تجاری ایتالیا: ویزای کار و سرمایه گذاری

آیا مدارک من برای درخواست ویزای تجاری ایتالیا کامل است؟
جهت دریافت وقت تجاری ایتالیا، پس از تماس با کارشناسان ما در “وقت با ما” با اعلام تاریخ دعوتنامه و تاریخ سفر خود نسبت به دریافت اولین وقت تجاری ایتالیا اقدام نمایید.
جهت اطمینان از این که مدارک شما برای درخواست روادید تجاری، تکمیل است؛ مطلب زیر را مطالعه کنید. لازم است هنگام مراجعه به سفارت ایتالیا، مدارک زیر را همراه داشته باشید:

 • فرم درخواست روادید شنگن
 • دو قطعه عکس پرسنلی (۳×۴) بدون روتوش
 • گذرنامه با دست کم دو برگ سفید و با حداقل سه ماه اعتبار باقی مانده از تاریخی که فرد حوزه شنگن را در پایان سفر ترک خواهد کرد.
 • هزینه صدور روادید، از قرار هر نفر ۱۰۰ یورو، که تنها به صورت نقدی و در وجه یورو قابل پرداخت است.
 • دعوت نامه بر روی سربرگ شرکت ایتالیایی که باید عینا از روی مدل ضمیمه تهیه و با دقت تکمیل شود.
 • گواهی ثبت در اتاق بازرگانی یا تأییدیه اتاق بازرگانی دال بر اصالت ثبت شرکت (Visura Camerale) که باید برای متقاضی ارسال شود.
 • معرفی‌نامه بر روی سربرگ شرکت یا سازمان ایرانی ای که فرد متقاضی را دراستخدام خود دارد. این معرفی‌نامه باید حاوی اطلاعات ذیل باشد:
 • اطلاعات شناسنامه ای فرد متقاضی (نام، نام خانوادگی، محل و تاریخ تولد)
 • اطلاعات گذرنامه فرد متقاضی (شماره گذرنامه، تاریخ و محل صدور، تاریخ انقضا)
 • توضیحاتی پیرامون سمت کاری فرد متقاضی در سازمان مربوطه
 • توضیح مختصر در خصوص نوع روابط تجاری فی مابین شرکت ایرانی و شرکت ایتالیایی دعوت کننده
 • تاریخ و مدت زمان سفر فرد متقاضی
 • تایید شرکت مبنی بر تقبل کلیه هزینه های سفر و اقامت متقاضی در ایتالیا
 • مدارکی دال بر وجود معاملات تجاری حقیقی با شرکت ایتالیایی (از جمله بازگشایی اعتبار نامه، پروفورما، پیشنهاد قیمت، قرارداد و غیره)
 • اصل و کپی شناسنامه معتبر متقاضی به همراه ترجمه رسمی به زبان ایتالیایی یا انگلیسی (بدون نیاز به تایید وزارت دادگستری یا وزارت امور خارجه)
 • مدارکی دال بر واقعی و فعال بودن شرکت ایرانی به همراه ترجمه رسمی به زبان ایتالیایی یا انگلیسی (بدون نیاز به تایید وزارت دادگستری یا وزارت امور خارجه)
  در این راستا، براساس نوع شرکت، مدارک ذیل قابل قبول خواهد بود:
 • آخرین روزنامه رسمی (که از تاریخ آن بیش از سه سال نگذشته باشد) حاوی اطلاعات تأسیس و ثبت شرکت مربوطه و نام متقاضی. چنان چه بیش از سه سال از تاریخ روزنامه رسمی گذشته باشد، متقاضی باید یک روزنامه رسمی جدید ( مربوط به کمتر از سه سال قبل) نیز شامل تغییرات احتمالی انجام پذیرفته در خصوص تأسیس شرکت، یا یک گواهی از اداره ثبت، حاکی از ادامه فعالیت شرکت علی‌رغم عدم ثبت تغییرات، ارائه نماید.
  یا:
 • پروانه کسب معتبر صادره از اداره مربوطه در شهر محل اقامت
 • کارت بازگانی معتبر
 • در صورتی که نام فرد متقاضی در روزنامه رسمی ارائه شده درج نشده باشد یا وی صاحب پروانه کسب یا کارت بازرگانی نباشد و درجایگاه کارمند قرار بگیرد، باید مدارک ذیل را نیز به صورت ترجمه شده به زبان ایتالیایی یا انگلیسی (بدون نیاز به تایید وزارت دادگستری یا وزارت امور خارجه) ارائه دهد:
 • نامه ای از سوی شرکت مربوطه در تایید رابطه کاری متقاضی با آن شرکت ضمن مشخص نمودن سمت شغلی وی.
 •  لیست پرداختی شش ماه آخر بیمه شغلی.
 • کارت پرسنلی صادره توسط سازمان دولتی یا نیمه دولتی مربوطه
 • اصل و کپی مدارک مؤید تمکن مالی فرد و امکان تأمین هزینه سفراز سوی وی ( پرینت گردش سه ماهه آخر حساب جاری با مهر و امضای بانک به زبان انگلیسی)
 • کپی بلیط هواپیما یا رزرو آن
 • کپی بیمه مسافرتی بین المللی با پوشش حداقل ۳۰٫۰۰۰ یورو که کل دوره اقامت متقاضی را در حوزه شنگن پوشش دهد.
 • کپی صفحه اول گذرنامه و تصویر روادیدهای گذشته (در صورت دارا بودن)

 

چک لیست ویزای تجاری ایتالیا

توجه:
مدارک مورد اشاره باید در هنگام ارائه درخواست روادید، توسط شخص متقاضی به متصدی باجه در کنسولگری تحویل داده شود. مدارک به هیچ وجه نباید از پیش برای سفارت ارسال گردد. کنسولگری این اختیار را دارد که در صورت نیاز به بررسی بیشتر و بهتر، مدارک دیگری را نیز از متقاضی طلب نماید. همچنین می توانید اخبار مربوط به ویزای شینگن و تعیین وقت سفارت های کشورهای مختلف را در کانال های تلگرام “وقت با ما” دنبال کنید. فرم دعوتنامه تجاری ایتالیا و چک لیست ویزای تجاری ایتالیا را از کانال ما دریافت کنید.

 

این مطلب در خصوص وقت سفارت ایتالیا و وقت تجاری ایتالیا تهیه شده است. می توانید مطالب بیشتر در این خصوص را در مطلب وقت سفارت ایتالیا مطالعه کنید.

همچنین برای درخواست ویزای تجاری ایتالیا مطلب وقت تجاری سفارت ایتالیا را مطالعه کنید.

 

جهت تعیین وقت توریستی ایتالیا و وقت تجاری سفارت ایتالیا برای ویزای تجاری ایتالیا کافیست اسکن صفحه اول پاسپورت خود را به شماره ۰۹۳۶۳۲۹۷۱۷۹ در تلگرام و یا واتس اپ ارسال کنید. همچنین می توانید اسکن صفحه اول پاسپورت خود را به ایمیل info@visasazan.com ارسال نمایید.

تلفن های تماس:  ۶۶۵۷۰۴۵۴     ۶۶۵۷۰۴۵۵

کانال “وقت با ما” در تلگرام: برای ورود به کانال روی لینک زیر کلیک کنید…

https://telegram.me/vaghtbama